Çince Fuar Tercüman

Fuar şirketlerin genellikle yılda bir defa katıldığı organizasyonalardır. Bu organizasyonlarında o anda gelen ziyaretçilerle kurulacak iletişim çok önemlidir. O an kurulacak iyi iletişim sayesinde uzun vadeli iş birlikteliği sağlanabilecekken, aksi bir durumda da uzun vadeli uzun vadeli olabilecek iş birlikteliği sekteye uğrayabilir. TRU Global olarak çin dili tercümanlık Hizmeti vermekteyiz.

Çince Fuar Tercümanlığı Tecrübe Gerektirir

çince tercüman

çince tercüman, ingilizce mütercim, rusça çevirmen

Çin dili bilindiği üzere karmaşık bil dildir. Ayrıca Çin kültürü de anlaşılması zordur. Çevirmen yaparken söylenen kelimeyi bire bir tercüme etmek bazen anlatılmak isteneni tam anlaşılmamasına neden olabilir. Tercümanlık esnasında yaşanan bu gibi durumları tercüme hizmeti alan taraf çin dili bilmediği için fark etmesi mümkün değildir. Bu gibi çevirmen problemleri yaşamamak için Çinceye hakim aynı zamanda Çin kültürüne de hakim çevirmen tarafından çeviri hizmeti almak gerekmektedir. Fuarlarda kısa sürede karşınızdakini istediğinize ikna etmeniz gerektiği için bu iletişim süreleri hızlı ve pratik olmalıdır. Dolayısıyla Fuar alanına hakim tecrübesi olan bir çevirmen tarafından hizmeti almak çok önemlidir. TRU Global olarak Çince çevirmen hizmetini biz kendi bünyemizde vermekteyiz. Diğer firmaların aksine çin dili çeviri hizmetini dışarıdan başka elemanlar bularak vermemekteyiz

Kendi Bünyemizde Verdiğimiz Çin dili Tercümanlık Hizmeti

çince tercüman

İngilizce mütercim, rusça çevirmen

Çince tercüman hizmeti verirken bizler aracı bir firma gibi sizlere çevirmen bulmuyoruz. TRU Global olarak mütercimlik hizmetini direk olarak bizler veriyoruz. Bunun ne gibi artıları var? İlk olarak vereceğimiz çevirmenlik hizmetini biz kendi işimiz gibi görüyoruz ve size de bu düzeyde özveri ve çabayla çevirmenlik hizmeti veriyoruz. Mütercimlik hizmetimizi çin diline hakim, o kültürde 5 sene yaşamış ve fuar tecrübesi olan tercümanımız tarafından veriyoruz. Çin dili çevirmen hizmetini tanımadığımız kişilerden destek alarak vermiyoruz.

Çince Tercüman için Fuardan Sonrası içinde Destek

Fuarlar herhangi bir alanda iş fırsatları oluşturup geliştirmek içindir. Fuar da çin dili çeviri yapan kişi vasıtasıyla anlaştığınız bir firmayla bu anlaşmanın devamlılığını getirmek için aynı kişiyle görüşmelerin devamının getirilmesi önemlidir. Eğer aracı bir ajans sayesinde Çince fuar çeviri hizmeti alacaksanız bu devamlılık olmayabilir.

İkinci görüşmede farklı bir çevirmen gelebilir, ilk görüşmede olmadığı için gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmayacaktır. Buda size ciddi anlamda zaman kaybı yaşatacaktır. TRU Global olarak çin dili tercümanlık hizmetimizin devamını getiriyoruz. Başladığımız işi bitiriyoruz.

Çince Fuar Tercüman Neden Önemli?

Türkiyede yabancı dil bilinilirlik oranı maalesef düşüktür. çin dili de zor bir dildir, dolayısıyla tercüman sayısıda bir hayli düşüktür. Bunun yanı sıra Çin dili konuşan Çinlilerinde yabancı dil bilinilirlik oranı düşüktür, bu gibi durumlarda Çince – Türkçe çevirmen bir hayli önemlidir. Daha öncede belirttiğimiz gibi çin diline  çeviri yapacak kişinin faydalı olarak görevini yerine getirmesi için sosyal anlamdada iletişimi kuvvetli olmalıdır. TRU Global olarak Çince fuar çeviri hizmeti için güvenilir, kaliteli hizmet vermekteyiz. 

Sadece Çin dili değil İngilizce, Türkçe, Rusça Çapraz Fuar Tercüman Hizmeti de Veriyoruz

Fuar organizasyonlarında genelde kozmopolit bir kitle bulunmaktadır. Buda birçok dilin konuşulduğu bir ortam halini olmaktadır. Dolayısıyla Çevirmenlik hizmeti alırken sadece çin dili değilde aynı zamanda daha fazla dilde tercüman hizmeti almak daha faydalı olacaktır. Buda tek bir kişiyle daha fazla kişiyle yapabileceğiniz bir işi çözmenizi sağlamaktadır. Sadece Çince – Türkçe değil, Çince – İngilizce , Çince – Rusça, İngilizce ve Rusçadan Türkçeye de çeviri hizmetleri veriyoruz.

Rusça çevirmen hizmetleri TRU Global tarafından anadil olarak konuşan mütercimler tarafından verilmektedir. Fuar , davet, v.b organizasyonlar için önceden hazılık yaparak, gereken tercüme danışmanlık desteği, kendi ekibimiz tarafından bünyemizde verilmektedir.

Fuar, davet, vb. organizasyonlar da çevirmenlik için danışmanlık hizmeti ve daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

TRU Global Trade

Tru global trade farklı alanlarda danışmanlık hizmeti vermektedir. Verilen hizmetlerle ilgili bilgileri aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz. Çin ve Türkiye ayağı olarak iki koldan hizmet vermekteyiz. Çinde bulunan ekibimiz sayesinde daha hızlı ve verimli çalışmalar yapmaktayız.

TRU Global farklı alanlar olarak ithalat, ihracat, eğitim alanlarındada danışmanlık hizmetleri vermektedir. İthalat alanında farklı üreticiler bulma, bu üreticileri araştırma süreçlerinden, yükleme kontrolü, yükleme sonrası hizmetler verilmektedir

İhracat alanında ise piyasa araştırması, müşteri bulma, ürün potansiyeli araştırma pazarlama araştırmaları yapılabilmektedir.

Eğitimde ise dil eğitimi, üniversite eğitimi, farklı eğitim programları vs. danışmanlıkları yapılmaktadır. Tamamen kendi ekibimiz tarafından verilen danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. 

TRU Global Trade Danışmanlık Hizmetleri

  • Atakent Mah. 240. Sok No.1 Küçükçekmece - İstanbul 34307
  • +90 541 578 8446
  • info@truglobaltrade.com

ingilizce, rusça, türkçe