Yüz Yüze Tercüme

Fuarda tercümanlık

Yüz yüze tercüme

Yüz yüze tercüme ismindende anlaşılacağı gibi aynı ortamda canlı olarak yapılan tercüme hizmetleridir. Genellikle firmaların ziyaretlerinde, fuar, davet gibi organizasyonlarda yapılır.

Fuar ve Davet Tercüme

Firmaların fuar ziyaretlerinde veya fuarları ziyaret edilirken kullanılan bir tercüme hizmetidir. Tru Global olarak Çince, Rusça, İngilizce tercüme hizmetleri sunmaktayız. Ücretlendirmeler, yapılacak çalışma yeri, zamanı ve şartlarına göre değişkenlik göstermektedir. Önceden yapılacak bilgilendirmeye göre organizasyonla ilgili gerekli hazırlıklar yapılmalıdır. Yapılacak organizasyon esnasında konuşulan tüm teknik konulara hakim olup doğru bir çeviri yapabilmek için bu hazırlık safhası çok önemlidir.

Yurtdışından Yapılan Ziyaretler İçin Tercüme 

Yurtdışından Türkiyeye gelebilecek önemli misafirler için talep edilen bir hizmettir. Bu hizmet esnasında talep edildiği taktirde yapılacak ziyarete göre programlama yapılarak, ziyaretçi için sosyal aktivitelerde planlanabilmektedir. Bu tip bir organizasyon için gereken planlama için önceden bir görüşme yapılarak gerekli detaylar öğrenilerek uygun olan planlama gerçekleştirilmektedir.