Çince Dil Eğitimi

çince eğitim

Çince kursu fiyatları

Çince dünyada ana dil olarak en çok konuşulan dildir. Bu yüzden Çin dili bilmek çok önemlidir. Türkiyede kariyer planlaması yaparken sadece üniversite eğitimi yetersizdir. Günümüzde İngilizce bilmek bile maalesef çok büyük bir önem taşımamaktadır. Önemli bir ikinci dil bilmek sizi birçok kişiden ayıran ön plana çıkartan bir özellik olabilir.

Çince sadece çok konuşulan bir dil değildir. Dünya ticaretinde Çin Halk Cumhuriyetinin önemli bir rol oynaması sayesinde önemli bir lisan konumuna gelmiştir. Dünyanın Çinle bu kadar ticari ilişkide olması, çince bilen kişilere ihtiyacın artması anlamına gelmektedir, buda bu lisanı öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Çince eğitimi alırken part-time çalışma hakkınızda bulunmaktadır. Sosyalleşmek için, daha fazla insanla iletişim kurmak için çalışmak önemlidir. Ayrıca ekonomik olarakta bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Fakat çalışabilmeniz için konuşma seviyenizin belli bir seviyeye kadar gelmesi gerekmektedir. Aksi taktirde insanlarla iletişim kuramadığınız için firmalar sizinle çalışmak istemeyeceklerdir.

Neden Çinde Çince Dil Eğitimi?

çince eğitim

Çin okul fiyatları, Çinde Kursu, Çin’e gidip dil öğrenmek

Yabancı bir lisan öğrenmenin en verimli yolu o lisanı ana dil olarak konuşulan yerde öğrenmektir. Çinde öğrenim görmek dil öğrenmenin yanında o kültürüde öğrenerek daha hızlı ve kalıcı bir eğitim alınmasını sağlamaktadır.

Çincenin önemli olması nedeniyle çin’e gidip dil öğrenmek için birçok öğrencinin çinde dil okulu aramasına neden olmuştur. Çinde çince kursu için iyi kötü okullar bulunmaktadır. TRU Global olarak sizlere profesyonel ekibimiz sayesinde kaliteli eğitimi bütçenize uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Çinde çince kursu içi TRU Globalin diğerlerinden en büyük farkı daha önce bu tecrübeyi yaşamış bir ekip tarafından bu hizmet verilmektedir. Yani Çinde dil okulu eğitimi almış bu tecrübeyi yaşamış, yaşanabilecek sıkıntıları sadece bilmeyen bizzat yaşamış bir ekip tarafından bu hizmetin verilmesi, yaşanabilecek birçok sıkıntının önceden tahmin edilip hazırlıklı olunabilmesini sağlamaktadır.

Çinde Okul Tercihinin Önemi

Çin’e gidip lisan öğrenmek en faydalı yöntemdir. Çinde kurs seçerken fiyatları, kalitesi, tecrübesi gibi hususlar çok önemlidir. Eğitim almak isteyen kişiler bu hususları öncelik sıralarına göre inceleyerek tercihlerini yapmaktadır. 

Çinde çince kursu tercih ederken belirlenen bu kriterler gerçekten söylenildiği gibi midir? Çin’e gidip lisan öğrenmek isteyenlerin en çok yaşadıkları sorunların başında vadedilen kriterlerin, eğitim alınmak için gidildiğinde farklı olması. Bu sorunlar bazı durunlarda eğitimin yarıda bırakılarak dönülmesine, eğitim almak isteyen kişiler için zaman, para kaybına neden olmaktadır. Örneğin çin kursu fiyatları için söylenen fiyatlara daha sonradan bildirilmeyen birçok ekstra ödemenin çıkması, belirli bir bütçeye sahip olan öğrenciler için ciddi problemler yaşatmaktadır.

Çin Dil Okulu Fiyatları

Çin'e gidip dil öğrenmek

çin kursu fiyatları

Çin büyük bir ülkedir. Çinde pahalı ve ucuz farklı şehirler vardır. Daha büyük şehirler dünyanın heryerinde olduğu gibi daha pahalı, daha küçük şehirler de daha ucuz yaşam maliyetlerine sahiptir. Örneğin Türkiyede İstanbuldaki eğitim, konaklama, ulaşım, yeme içme masrafları, Antalyanınkinden daha yüksektir. Ama Türkiyeye Türkçe öğrenmek için gelen bir öğrenci iki şehirde de yaşayabilir.

Çin dil okulu fiyatları da farklı şehirlerde değişkenlik göstermektedir. Çinde çince kursu için sadece kurs fiyatlarını değil yaşam maliyetlerinide (konaklama, yeme içme, ulaşım vs.) hesaplamak gerekmektedir. 

Çin’e gidip lisan öğrenmek isteyen herkesin bu eğitim için ayırdığı belli bir bütçesi vardır. TRU Global olarak bütçenize uygun çin kursu fiyatları bularak, sizlere uygun olan eğitimi almanız için çalışma gerçekleştirmekteyiz.

Çin’e Gidip Dil Öğrenmek için Ne Kadar Zaman Gerekir?

Çinde çince kursu eğitimi almak demek Çince öğrenileceği anlamına gelmez. Sadece çince için değil herhangi bir yabancı lisan öğrenmek için o lisanı ana dil olarak konuşulduğu ülkeye gitmek çok büyük bir avantajdır fakat o dili kesin öğreneceğiniz anlamına gelmez.

çinde dil okulu

Çin dil okulu fiyatları

Yabancı bir lisan öğrenmek için o ülkeye gitmenin yanında orada o lisanı öğrenmek için gayret göstermenizde gerekecektir. Gösterilen bu çabanın miktarı o lisanı öğrenme hızınızı doğrudan etkilemektedir. 

Çinde kursa gidip dil eğitimi almak öğrenme hızınızı fazlasıyla arttıracaktır. Çünkü orada bütün hayat çincedir. Günlü ihtiyaçlarınızı karşılamak için çince konuşmanız gerekmektedir. Fakat bu eğitimin daha verimli bir şekilde işe yaraması için kişisel gayret çok önemlidir. Kişisel gayret olmaz ise bu eğitimin hızı düşmektedir.

Çinde Eğitim Sırasında da TRU Global Hep Yanınızda

Çin’e gidip dil öğrenmek zor ve meşakkatli bir süreçtir. Bu süreci gitmeden önce ve gittikten sonra diye ikiye ayırırsak, gittikten sonrada tecrübeli kişilerce destek alınılması gerekmektedir.

TRU global olarak çinde çince kursu için eğitim almaya giden öğrencilerimizin sadece öncesi için destek vermiyoruz. Gittikten sonrada çinde dil okulu eğitimi almış, bu tecrübeyi yaşamış kişilerce destek vererek adaptasyon sürecini kısaltıp yaşanabilinecek problemleri minimum düzeyde yaşanılmasını sağlıyoruz.

Çinde dil eğitimi alma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

TRU Global Hakkında

TRU Global olarak Çin ile ilgili birçok alan profesyonel ekibimizle danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Ekibimizin bir kısmının diren Çin Halk Cumhuriyetinde ikamet etmesi bizlere daha çözüm odaklı ve hızlı çözümler sunma imkanı vermektedir.
Uzun yıllar boyunca oluşan birikimimiz sayesinde, daha kaliteli verimli çözümleri sunmaktayız. İstenilen talebe göre hareket edilmektedir. Farklı sektörler üzerine farklı çalışmalar yaparak ilerlenilmektedir. 

İletişim

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. 

TRU Global Trade Danışmanlık Hizmetleri

  • Atakent Mah. 240. Sok No.1 Küçükçekmece - İstanbul 34307
  • +90 541 578 8446
  • info@truglobaltrade.com