Çinde Şirket Kurma

çinde firma kurma

Çinde Şirket Kurma, Hong Kong Şirket Kurma

    İş hacimlerinin büyüdüğü bazı durumlarda, yurtdışında ithalat yada ihracat yaptığınız ülkede şirket kurma gereksinimi gerekebilir. Örneğin Çinden birçok malı bulup farklı yerlere ihracat yapıyorsunuz ve tedarikçiniz bilinsin istemiyorsunuz veya Çine ihracat yapıyorsunuz, prosedürlerin daha hızlı olması için ithalatçı firmanında kendi firmanız olmasını istiyorsunuz gibi birçok nedenden ötürü çinde firma kurma ihtiyacınız olabilir.

Çinde Şirket Kurma için Tecrübe Çok Önemlidir

    Çinde firma kurma kolay bir süreç değildir. İşlemleri daha hızlı ve düşük maliyetli yapabilmek için konuyla ilgili tecrübe sahibi bir ekiple çalışmak çok önemlidir. TRU Global olarak bilgi birikimimiz ve konuyla ilgili tecrübemizle hızlı ve düşük maliyetli olarak Çinde şirket açma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Çinde Şirket Açma

Hong Kong Şirket Kurma, Çinde Şirket Kurma

    Çin’de devlet prosedürü gereği işlemler karmaşıktır. Ayrıca çinde şirket kurma içinde tercüme, evrak onaylatma, ve diğer prosedürler gereği profesyonel, tecrübe sahibi bir destek almadığınız taktirde büyük zaman kaybı bunun yanı sırda para kaybı yaşanacaktır. Çinde firma kurma işlemlerini daha kolay bir şekilde yapmak için tecrübe sahibi tek bir noktada destek alarak ilerlenildiği taktirde daha kolay ve rahat bir süreç atlatılacaktır.

        TRU Global olarak çinde şirket açma ve çinde ofis açma işlemleriniz için Çince Tercüme sayfamızdada belirttiğimiz gibi bütün tercümanlık işlemlerinizide yapmaktayız. 

Neden Çinde Şirket Açma Önemli?

     Çinde firma kurma işlemi gerçekleştirdikten ve bu firma üzerinden ürünleri aldıktan sonra vergi iadesi için başvurabilirsiniz. Çinde şirket kurma işlemi yaparak Çin yasalarına göre ihracatçı statüsü alabilirsiniz. Bu size, vergi iadesi dahil olmak üzere hükümetten bazı tercihler alma hakkı verir. İthalatçı olarak ve Çinli üreticilerle çalışarak bu seçeneği alamazsınız ve müşteri olarak ödediğiniz paranın iadesi (yaklaşık% 8-13) Çinli tedarikçiye gidecektir. Uzun vadede bu vergi iadesi çok büyük para birikimine neden olacaktır. çinde şirket kurma sayesinde elde edilen vergi iadeleri uzun vadede çok büyük birikimlere neden olacaktır. TRU Global olarak Çin’de firma kurma ve vergi iadesi süreçlerinizin tamamını takip edip gereken işlemleri yapıyoruz.

çinde şirket kurma

Çinde firma kurma, çinde şirket açma

    OEM (kendi markanızla ürün ürettirmek) üreticisi olarak, çinde şirket kurma sayesinde başka bir Çinli ihracatçı ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. OEM sistemi için kendi markanızı geliştirmek önemlidir ve müşteriniz ürününüzü alırken firmanız o marka ürününüzün üreticisi olarak gözükecektir, böylece müşteriniz sizin tedarikçinizle iletişime geçerek direk tedarikçinizden ürün ithal etmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Çinde şirket kurma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra düzenleyeceğiniz bütün evraklarınızda Çindeki şirketinizi üretici olarak göstermeniz mümkündür.

     Çinde şirket açma size çok çeşitli vergi avantajları sağlar ve tüm ihracat-ithalat prosedürünü daha kolay, daha ucuz ve daha hızlı hale getirir. Ayrıca Çinde ofis açma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra çin pazarında daha güvenilir bir firma haline geleceksiniz.

     Ayrıca çinde şirket kurma dışında Hong Kong şirket kurma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. TRU Global olarak Çinde firma kurma işlemlerini 1 aydan daha kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Eğer şirketiniz Çin ile devamlılığı olan ithalat işlemleri gerçekleştiriyorsa Çinde şirket açma size para, zaman ve ihracatçı olmanın getirdiği birçok ayrıcaklık sağlayacaktır.

    Çinde şirket kurma sadece şirket kurmakla gerçekleşmemektedir. Çin yasaları gereği Çinde şirket açma işlemlerini gerçekleştirmek için fiziksel adres, muhasebe kaydını ve firma işlemlerini takip etmek için muhasebeci gerekmektedir. TRU Global olarak sizlere sadece Çinde firma kurma hizmeti değil, bunun için gereken tüm planlamayı a dan z ye yapıyoruz.

çinde şirket kurma

Hong Kong Şirket Kurma, Çinde ofis açma

Hong Kong Şirket Kurma

         Hong Kong Çine bağlı özerk bir bölgedir. Hong Kong bulunduğu bölgede çok önemli bir ticaret merkezidir. TRU Global olarak Hong Kong şirket kurma işlemleri için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hong Kong şirket kurma için başvuru işlemlerinden sonuna dek bütün işlemler profesyonel ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Çinde ofis açma ve Hong Kong şirket kurma tecrübe gerektiren önemli bir süreçtir.

        TRU Global olarak çinde ofis açma talepleriniz için gerekli incelemeleri yapıyoruz. Yapılan incelemeler esnasında gerekli hazırlıkları yaparak çinde ofis açma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Çinde ofis açma için hızlı, pratik yöntemlerle, çinde bulunan profesyonel ekibimizin de desteğiyle kolay çözümler sunuyoruz.

TRU Globaltrade
TRU Global Trade

TRU Global Trade Danışmanlık Hizmetleri

Atakent Mah. 240. Sok No.1 Küçükçekmece – İstanbul 34307

+90 541 578 8446

info@truglobaltrade.com

Yeni Eklenen Sayfalar